Bakır Hurda

Bakır hurda, hurdalar arasında en sık rastlanan materyallerden biri demek mümkün olacaktır. Bunun sebeplerinden birisi bakırların çok eski çağlardan beri kullanılarak günümüze kadar gelmesidir. Ülkemizde ise bakır hurda da en çok paya sahip olan illerden birisi İstanbul’dur.

Bakır HURDA’nın genel özellikleri nedir?

Bakırlar ısı ve elektriği en iyi ve en güçlü ileten elementler arasındadır. Ayrıca bakırlar paslanmaz özelliğine sahiptir. Bakır olmasaydı hayatımız da büyük bir eksiklik olmuş olacaktı.

Bakır hurdalar fiyat açısından pahalı olan hurdalar arasındadır. Değerinde alıp-satılması özellikle sizler için büyük önem taşımaktadır. Değerin altında vereceğiniz bakır hurdalar için büyük kayıplara uğrayabilirsiniz. Bu sebepten ötürü bakır hurdaları değerinde vermek önemlidir.

Ancak güvenilir ve kaliteli bir hurdacı bulmak zordur. Fakat burada fırsat ayağınıza gelmiştir. Çünkü Gödek Hurda olarak 25 yıla aşkın tecrübemizle yolumuza devam etmekteyiz. Bakır da dâhil tüm hurdalarınızı değerinde almaktayız ve sizleri hiçbir şekilde zarara uğratmamaktayız. En iyi fiyatla hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz Gödek Hurda her zaman için bir telefon uzağınızda ve hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir