Krom Hurda

Krom hurda‘ya verebileceğimiz en iyi örnek mutfaklar da kullandığımız evyelerdir. Ayrıca Türkiye’de en çok ihracatı yapılan maden çeşidi olarak bilinmektedir. Krom, paslanmaz çeliğin üretiminde kullanılmaktadır. Buna ek olarak otomobil ve kesici aletler, zırh, gemi parçaları, çimento, cam, mermi, tank topları, vagon, sokak aydınlatmaları ve buna benzer birçok yer ve yerlerde kullanılmaktadır.

Krom Hurda ve Alımı

Krom hurdaların alımı konusunda fiyat değişmektedir. Örnek vermek gerekirse krom hurdalar iki çeşide ayrılmaktadır. Bu örnekler 310 ve 430 kalite olarak bilinmektedir. 310 kalite krom, çok daha pahalıdır. Ancak değerinde alım ve satım yapmak krom hurdalar için büyük önem taşımaktadır. Aynı şekilde krom hurdaları geri dönüşüm yapmakta büyük önem taşımaktadır.

Krom hurda alımı konusunda ise Gödek Hurda sizlere en iyi fiyatları verecektir. Bu sektördeki 25 yıllık tecrübesi ile her noktada uzmanlaşmıştır. Uzman ekibi ile bulunduğunuz noktaya sorunsuz bir şekilde gelip bu kaliteli hizmeti size de yaşatmaktadır.

En iyi fiyatlar ve en iyi kaliteli hizmet alabilmek adına sizlerde Gödek Hurda ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir