Vize Hurda Alımı

Vize hurda alımı konusunda, Gödek Hurda 25 yıldır kaliteli ve güvenilir hizmetini yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte sürdürmektedir.

Hurda Nedir?

Hurda tabiri genel olarak eski ve işlevini yitirmiş eşyalara denmektedir. Dünya’daki özellikle gelişmiş ülkelerde yeri oldukça büyüktür. Çünkü alınan hurdalar yeniden kullanılabilir hale getirildiğinden ekonomiye güçlü bir katkı sağlamaktadır.

 

Hurda Alımı

Hurda alımı konusunda akıllara ilk gelen firma Gödek Hurda olacaktır. Bunun başlıca sebeplerinden birisi bu zaman kadar alınmış hurdalardan 100.000 tonluk hurda geri dönüşümüdür. Buna ek olarak sahip olduğumuz 500’den fazla müşteriyle %100 memnuniyetimiz ile birlikte  yolumuza devam etmekteyiz.

Hemen  her hurda seçim göz ardı edilmeden yerinde ve değerinde alınmaktadır. Demir, krom, bakır, çinko alüminyum ya da sarı hangisi olursa olsun bunlardan birine bile sahipseniz, Gödek Hurda’nın 25 yıllık tecrübesini deneyebilirsiniz.

Vize Hurda Alımı

Sadece Kırklareli’nin Vize ilçesinde değil Tekirdağ’ın Saray, Kapaklı ve Çerkezköy ve diğer ilçelerde dahil birçok noktada hizmetimizi sürdürmekteyiz. Gödek Hurda olarak ekonomi ve çevremiz için verimli çalışabilmek boynumuzun borcudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir